Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

BİZ KİMİZ ?

Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli sağlık personeli ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir.

2006 da kurulan REFLEKS FİZİK TEDAVİ TIP MERKEZİ 1440 M2 lik alanda 9 katlı A TİPİ tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir. Ana branş olarak Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanlarının yanı sıra Dahiliye, Kardiyoloji , Göğüs Hastalıları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Plastik ve Estetik Cerrahi, Güzellik ve Estetik Uygulamaları, Göz, Beslenme ve Diyet Polikliniği ve Alternatif Tıp bünyesine ekleyerek yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir. Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Özel sigorta şirketleri, bankalar, dernek ve vakıflar ile anlaşmalı kurumdur.

Refleks Fizik tedavi Tıp Merkezi

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmek.

Refleks Fizik tedavi Tıp Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla Dünya standartlarında hizmet sunmak. Hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmeti amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.

Refleks Fizik tedavi Tıp Merkezi

İlkelerimiz

Ulaşılabilir ve nitelikli sağlık hizmeti üretmek. Ürün ve hizmet çeşitliği oluşturmak.

Hasta eğitimine zaman ayırmak. Gereksiz tedavi ve gereksiz ilaç kullanımları konusunda hastayı bilgilendirmek. İlave rahatsızlıkları konusunda hastayı sorgulamak ve ilgili branşlara yönlendirmek.