İNSAN KAYNAKLARI ANLAYIŞIMIZ VE POLİTİKAMIZ

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi personel seçme ilkesi, doğru zamanda, doğru yerde, uygun yetkinliklerde, kaliteli, Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek; kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek; teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektedir. Adayların çok yönlü öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde başarılı ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilmektedir. Sağlık sektöründe çalıştığımız için “ hasta memnuniyeti “ odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın beklentilerini karşılamayı hedefleyen bir çalışan  portföyümüzün olması hedeflenmektedir. Öncelikle yaptığı işe gönülden  bağlı olan, iletişim becerileri yüksek, empati  kurabilen, takım çalışması ve inisiyatif alma konularında etkili ayrıca işinin uzmanı olan kişilere öncelikli çalışan listemiz içerisinde yer verilmektedir.

Seçme ve yerleştirme yaparken hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanınmadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, tecrübe, davranış) sahip kişilere eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.

Kurumumuz kriterleri ve açık pozisyonlarımız için uygun olan adaylar, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından görüşmeye alınmakta, uygun görülen adaylar, ilgili iş alanları ile teknik görüşmelerin yapılması için yönlendirilmektedir. Süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara İnsan Kaynakları Bölümü tarafından iş teklifinde bulunulmaktadır.

İş Başvuru Formu

  Adınız ve Soyadınız
  Doğum Tarihi*
  Doğum Yeri*
  T.C Kimlik No*
  Cinsiyet*
  Medeni Hal*
  Ehliyet (Tarih ve Sınıfı)*
  Askerlik Durumu*
  Ev Adresi*
  Telefon Numarası
  Cep Telefonu*
  E-mail Adresi*
  Kan Grubunuz

  Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

  Öğrenim durumunuz
  En son bitirdiğiniz okulun adı
  Mesleğiniz
  Bildiğiniz yabancı dil
  Çalışmak istediğiniz bölüm
  Başlayabileceğiniz tarih

  İş Deneyimleriniz

  En son işyerinin adı
  Göreviniz
  Brüt ücret
  Çalışma Dönemi
  Ayrılma Nedeni

  Hakkınızda bilgi alabileceğimiz kişiler

  Adı ve Soyadı
  Adresi
  Telefonu
  Görevi